16-18_nov_nathalie_stutzmann_photo_6_c_simon_fowler_300dpi_-_web4

Lustrumconcert: Beethoven V

Op 16 november leiden we het 5e levensjaar van onze club in met Beethoven’s Vijfde Symfonie. Het Leitmotif van Beethoven’s Vijfde wordt door wellicht de bekendste noten ooit gevormd. Ze zijn onze club op het lijf geschreven; in morse staat uitgerekend de kort-kort-kort-lang voor de letter V. Wellicht is het toeval, maar het voelt toch een beetje als een cadeautje.

Stutzmann en Gerstein.
Dirigent Nathalie Stutzmann en Kirill Gerstein op piano trakteren ons bovendien op Beethoven’s Vijfde Pianoconcert én Guilaume Connesson’s Flammenschift. Zoveel energie in een avond, dat moet je haast wel met iemand delen.

Programma 16 november

17.00 uur          Inloop en welkomstdrankje – Stadsbrasserie
17.30 uur          Diner – Stadsbrasserie
20.00 uur          Verplaatsen naar Loge
20.15 uur          Aanvang concert
Pauze               Arrangement in Dakfoyer
22.15 uur          Afterconcertdrinks in Dakfoyer

Jaarprogramma:
Mede op verzoek van de leden is het aantal evenementen uitgebreid. Naast de typische V-evenementen zoals je gewend bent, bieden we side-events aan; vaak zijn dit openbare repetities in de lunchpauze met voor V-leden een broodje. Daarnaast bieden we de leden van BC V korting voor een aantal concerten van het Rotterdams Philharmonisch Orkest waar in de pauze gelegenheid is om andere V-leden te ontmoeten bij het meeting point in de foyer. Eens per jaar organiseren we een evenement waarbij partners ook van harte welkom zijn.

16 november Lustrum BC V – Beethoven V P
6 december Mozart en Strauss o.l.v. Edo de Waart K
10 januari Nieuwjaarsconcert     K
21 februari Spreker Peter Goedvolk V
13 maart Lunchconcert o.l.v. Lahav Shani S
16 maart Philharmonisch Gala S
14 april Concert Debussy, Stravinsky en Ravel K
18 april Spreker op locatie   V
17 mei Openingsconcert Sibelius Festival K
27 juni Spreker op Locatie V
 

BC V-evenement

V
BC V-evenement mét partners P
Korting voor BC-V-leden (kortingscode: BCV1819) K
Side-evenement S